Przejdź do treści
view counter

FILMOWY KLUB SENIORA "PRAHA"

FILMOWY KLUB SENIORA "PRAHA"

Filmowy Klub Seniora „Praha”

Zapraszamy do wzięcia udziału w specjalnych pokazach filmowych przeznaczonych dla Seniorów. Każde z nich wzbogacone jest o konsultacje z ekspertami ZUS oraz spotkania z zaproszonymi gośćmi.

 

W repertuarze nie zabraknie najnowszych premier filmowych, a także wyselekcjonowanych tytułów dopasowanych do potrzeb widowni. Każdy pokaz poprzedzony jest krótkim wprowadzeniem do prezentowanego filmu. 
 
Przed projekcjami filmowymi odbywają się konsultacje ze specjalistami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Eksperci udzielają porad dotyczących emerytur oraz świadczeń społecznych. Wyjaśniają czym jest Platforma Usług Elektronicznych ZUS, a także pomagają założyć profil internetowy.
 
W wybrane dni miesiąca Centrum Medyczne Synexus* przeprowadzi bezpłatne badania kontrolne, a wraz z nimi:
 • pomiar ciśnienia tętniczego krwi
 • BMI (wskaźnik masy ciała)
 • poziom tkanki tłuszczowej
 
Zachęcamy do nabycia w kasie kina bezpłatnej Karty Filmowego Klubu Seniora „Praha” uprawniającej do niższej ceny biletów na seanse repertuarowe, a także promocji w barze kina (kawa, herbata).
 

Filmowy Klub Seniora „Praha”

Czwartek, godz. 14.00
Cena biletu – 12zł
   
 

PROGRAM FILMOWEGO KLUBU SENIORA:

 

SIERPIEŃ 2017

 
24. sierpnia, czwartek
godz. 14:00 – pokaz filmu „Fatima. Ostatnia tajemnica”, reż. Andrés Garrigó 
31. sierpnia, czwartek
godz. 14:00 – pokaz filmu „Dwie kobiety”, reż. Martin Provost 
 
***
 
*Centrum Medyczne Synexus – międzynarodowa sieć przychodni, specjalizująca się w prowadzeniu badań klinicznych. Prowadzi szeroko zakrojone programy kontrolne i profilaktyczne, w ramach których oferuje bezpłatne badania kontrolne dla wielu grup pacjentów. Ponadto wspiera różne inicjatywy zdrowotne na terenie każdego z miast, w którym jest obecny. 
 
Organizują:
 • prelekcje i wykłady w Akademiach Trzeciego Wieku;
 • akcje bezpłatnych badań prowadzonych poza przychodnią, np. Biała Sobota, Dni Seniora czy Piknik Rodzinny;
 • kampanie informacyjno – edukacyjne, m.in. „Cukier ratuje życie”, „Wspólnie w trosce o zdrowie Seniorów” czy „Szkoła Cukrzycy”.
Przychodnia cieszy się uznaniem, zwłaszcza wśród osób starszych, czego wyrazem jest otrzymanie  zaszczytnego tytułu Przyjaźni Seniorom w kategorii bezpłatne badania profilaktyczne w ramach ogólnopolskiego Konkursu Srebrnej Gospodarki “Przyjaźni Seniorom”.
 
 
 
Regulamin Programu Filmowy Klub Seniora „Praha”
 
§ 1
 
1. Program ‘FILMOWY KLUB SENIORA „PRAHA”’, zwany dalej „Programem”, skierowany jest do osób, które ukończyły 55 lat.
2. Organizatorem Programu jest Meteora Films Sp. z o.o. z siedzibą ul. Jagiellońska 26, 03-719 Warszawa – operator Kina Praha mieszczącego się przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie, zwany dalej „Kinem Praha”.
3. Warunkiem przystąpienia do „Programu” jest wypełnienie Formularza zgłoszeniowego.
4. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Kino Praha na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz.926 z późn. zm.).
 
§ 2
 
1. Jako potwierdzenie uprawnień do korzystania ze zniżek i promocji wprowadza się kartę ‘FILMOWY KLUB SENIORA „PRAHA”’, zwaną dalej „Kartą”.
2. Uzyskanie Karty odbywać się będzie na życzenie osoby, która ukończyła 55 lat, wypełniła Formularz i złożyła go w kasie kina Praha.
3. Karta wydawana jest bezpłatnie, ważna jest bezterminowo i zawiera nr Klienta.
4. Szczegółowe informacje dotyczące korzystania z Karty, zniżek i promocji przysługujących posiadaczowi Karty dostępne są na stronie www.kinopraha.pl.
5. Klient, który zgubi Kartę może wnieść prośbę o wydanie duplikatu karty. Klient będzie miał możliwość zakupienia duplikatu karty w cenie 5 zł.
 
§ 3
 
1. Kino Praha zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu. Wszystkie zmiany będą zachowane w formie pisemnej i aktualizowane na stronie www Kina Praha. 
 

 

Filmy w cyklu

Kino Praha - poster Fatima. Ostatnia tajemnica

Fatima. Ostatnia tajemnica

20.08.17 o godz. 17:30
Kino Praha - poster Dwie kobiety

Dwie kobiety

25.08.17 o godz. 00:30

Partnerzy cyklu

 •   Polski Instytut Sztuki Filmowej
 •   Sieć Kin Studyjnych i Lokalnych
 •  Filmoteka narodowa
 •  Europa Cinemas
 • zus
 • portal dla singli MyDwoje.pl
 • SuperStarsi.pl
PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.