Przejdź do treści
view counter

PRAHA DZIECIOM - RODZINNE PORANKI

PRAHA DZIECIOM - RODZINNE PORANKI

„PRAHA DZIECIOM – rodzinne poranki artystyczno-filmowe”

 weekendowe poranki dla dzieci w Kinie Praha!

 

Małe dzieci: ciekawe świata wampiry energetyczne, które nie mogą usiedzieć zbyt długo w jednym miejscu. Zorganizowanie im czasu to nie lada wyzwanie dla rodziców i opiekunów, którym z pomocą przychodzi  na szczęście Kino Praha! 
 
Po porannych projekcjach od godz. 12.00 zapraszamy na fantastyczne warsztaty, które jak zawsze uzupełnią to,  co dzieci zobaczyły na wielkim ekranie. W programie pojawią się liczne nowości! Będzie trochę edukacyjnie (dowiemy się, czym jest efektywna nauka), plastycznie (rozwiniemy swoją kreatywność i wyobraźnię), animacyjnie (zabawy ruchowe są najlepsze!) oraz teatralne (teatr ilustracji + muzyka na żywo? to musi się udać!) i wiele, wiele innych.

 

Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 12 lat wraz z opiekunami!

 

 

 

Warsztaty dla dzieci

W programie znajdą się następujące warsztaty dla najmłodszych:
 
Sowaliska – walizka pełna pomysłów – Sowaliska to pełna pomysłów, entuzjazmu i doświadczenia grupa animacyjna. Podczas wakacyjnych spotkań nie zabraknie zabaw ruchowych, muzycznych a także tych z chustą animacyjną. Dzieci będą również wykonywać małe prace plastyczne i wielkoformatowe działania twórcze. Organizator: Sowaliska.
 
Mały Teatr Ilustracji – zapraszamy na warsztaty inspirowane japońską techniką teatru Kamishibai!
Najciekawsze historie, baśnie i legendy opowiadamy za pomocą kolorowych, ilustrowanych planszy, które na co dzień mieszkają w magicznej drewnianej skrzyni.
Przedstawieniu towarzyszy wygrywana na żywo na przeróżnych nietypowych instrumentach ścieżka dźwiękowa oraz rozwijające zabawy plastyczne.
Wejdź z nami do wyjątkowego świata Małego Teatru Ilustracji!
 
Warsztaty plastyczno – ekologiczne – Zajęcia plastyczne dla dzieci z wykorzystaniem materiałów recyklingowych i ekologicznych. Będzie kolorowo, ciekawie i wesoło. Pobudzimy wyobraźnię, skupiając się na procesie tworzenia. Mali artyści… do dzieła! Organizator: Sztukarnia.
 
Animacje – Animatorzy zapewnią fantastyczną zabawę dla najmłodszych. W programie znajdą się m.in. zabawy z chustą animacyjną, testy sprawnościowe, zabawy ruchowe, zagadki i wiele innych.Organizator: Oligo - kreatywne animacje dla dzieci

 

PRAHA DZIECIOM – rodzinne poranki artystyczno – filmowe

 

Program 

STYCZEŃ 2017
 
29 stycznia, godz. 12:00
Na śnieżnych krańcach świata, czyli przygody na Biegunach!
 
Brrr! Zapraszamy na pełną wrażeń i zaskakujących odkryć wyprawę na Bieguny! Odwiedzimy zarówno Arktykę jak i Antarktydę, sprawdzimy czym różnią się oba krańce naszego globu i zaprzyjaźnimy się z ich mieszkańcami! Spotkamy pingwiny, niedźwiedzie polarne, renifery, słonie morskie i wiele innych ciekawy zwierząt żyjących w tych mroźnych krainach. 
Organizator: Sowaliska

 

Niedziela
godz. 10.00 – bajki pełnometrażowe
godz.12.00 – warsztaty dla dzieci 

Cena biletu: 15 zł

 
 

Organizatorzy warsztatów:

oligo  Sztukarnia Sowaliska   mały teatr ilustracji Mała Filharmonia Rozwoju

 

 

 

Partnerzy cyklu

 •   Polski Instytut Sztuki Filmowej
 •   Sieć Kin Studyjnych i Lokalnych
 •  Filmoteka narodowa
 •  Benefit
 • Czasdzieci.pl
 • Bambino
 • baza dziecka
 • Dziecko w Warszawie
 • e-szkrab
 • eBobas.pl
 • Gaga
 • Miasto Dzieci - Filmowe Tancograjki
 • Wolna Sobota
PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.