Przejdź do treści
view counter

wySTARTUPuj z Prahą!

wySTARTUPuj z Prahą!

wySTARTUPuj z Prahą!

 
Masz pomysł na biznes ale nie wiesz, jak do tego podejść? Zastanawiasz się gdzie szukać inspiracji? A może czekasz, aż wpadniesz na ideę godną nowego Facebooka lub Ubera? Weź udział w nowym cyklu spotkań organizowanym przez Kino Praha i Startup Academy i dowiedz się, jak zacząć realizować marzenie o własnym biznesie. 
 
Wydarzenie kierujemy do każdego, kto marzy o założeniu własnego biznesu, ale nie wie, od czego zacząć. Podczas 6 tematycznych spotkań, pokażemy Ci – krok po kroku – jak przejść od pomysłu do jego realizacji. A może prowadzisz już działalność ale nadal poszukujesz inspiracji i nowych kontaktów? Nie przejmuj się. Te spotkania są właśnie  dla Ciebie!
 
Filmowa inspiracja, poważna dawka wiedzy, a także obietnica nawiązania biznesowych znajomości. Brzmi interesująco? Będzie jeszcze ciekawiej! Każde spotkanie to WYSTĄPIENIA zaproszonych ekspertów, którzy podzielą się z Wami DOŚWIADCZENIEM i przekażą swoją WIEDZĘ
 
Trzecie spotkanie "Jak skutecznie zaprezentować siebie i swój biznes" odbędzie się 1. czerwca 2017 r. o godz. 19.00  w Kinie Praha.
 
Teraz zapewne zadajesz sobie pytanie czy za spotkania trzeba płacić. Otóż NIE! Wstęp jest całkowicie bezpłatny ale… liczba miejsc ograniczona! Żeby wziąć udział w wydarzeniu musisz się zarejestrować tu:
Odbierz swój bilet, przyjdź do Kina Praha i ciesz się nowymi możliwościami!
 
* * *
 
Adam Kuzdraliński - naukowiec wyspecjalizowany w praktycznym zastosowaniu technik molekularnych w genetyce mikroorganizmów, roślin, zwierząt i człowieka. Prezes Zarządu NexBio - startupu oferującego usługi z zakresu badań molekularnych adresowane do środowiska biznesu oraz nauki. Podczas wystąpienia opowie o tym, jak skomplikowany i specjalistyczny pomysł na biznes opowiedzieć w taki sposób, by był on zrozumiały dla każdego. 
 
 
Agnieszka Walczak-Skałecka - specjalistka zajmująca się tworzeniem strategii budowania marek. Doradza markom osobistym, produktowym oraz małym i średnim przedsiębiorstwom. Autorka książki „Silne marki osobiste zmieniają świat”. Podczas wystąpienia opowie o tym, jak dobrze zaprezentować siebie i swoją osobowość.
 
* * *
 
PROGRAM wySTARTUPuj z Prahą
wybrane czwartki miesiąca, godz. 19:00
cena biletu – 0 zł 
 
 
JAK SKUTECZNIE ZAPREZENTOWAĆ SIEBIE I SWÓJ POMYSŁ?
01.06.2017 I czwartek I 19:00
Przyszedł ten moment, kiedy do rozwoju startupu potrzebny jest zastrzyk gotówki. Skąd ją wziąć? Jak zamiast swoich oszczędności wydać… czyjeś pieniądze? Co trzeba powiedzieć potencjalnemu inwestorowi, by uwierzył w naszą ideę i zaryzykował swój kapitał? O swoich doświadczeniach w oczarowywaniu aniołów biznesu opowiedzą startupowcy, którym udało się uzyskać finansowanie.
 
Odbyło się:
20.04.2017 I czwartek I 19:00
JAK STWORZYĆ NAJLEPSZY TEAM NA ŚWIECIE?
 
2.03.2017 I czwartek I 19:00
JAK WPAŚĆ NA GENIALNY POMYSŁ?
 
 
Współorganizator:
 
 StartupAcademy          
 
 
Patroni Medialni:
 
                 PR Czwórka   StartUp   Mam Startup   Kulturalnie waw.pl   
 
Partner merytoryczny:
 
Job Square
 
Partnerzy:
 
 
 
 

Filmy w cyklu

BŁĄD
PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.