Przejdź do treści
view counter

wySTARTUPuj z Prahą!

wySTARTUPuj z Prahą!

wySTARTUPuj z Prahą!

 
Masz pomysł na biznes ale nie wiesz, jak do tego podejść? Zastanawiasz się gdzie szukać inspiracji? A może czekasz, aż wpadniesz na ideę godną nowego Facebooka lub Ubera? Weź udział w nowym cyklu spotkań organizowanym przez Kino Praha i Startup Academy i dowiedz się, jak zacząć realizować marzenie o własnym biznesie. 
 
Wydarzenie kierujemy do każdego, kto marzy o założeniu własnego biznesu, ale nie wie, od czego zacząć. Podczas 6 tematycznych spotkań, pokażemy Ci – krok po kroku – jak przejść od pomysłu do jego realizacji. A może prowadzisz już działalność ale nadal poszukujesz inspiracji i nowych kontaktów? Nie przejmuj się. Te spotkania są właśnie  dla Ciebie!
 
Filmowa inspiracja, poważna dawka wiedzy, a także obietnica nawiązania biznesowych znajomości. Brzmi interesująco? Będzie jeszcze ciekawiej! Każde spotkanie to WYSTĄPIENIA zaproszonych ekspertów, którzy podzielą się z Wami DOŚWIADCZENIEM i przekażą swoją WIEDZĘ
 
Drugie spotkanie dotyczące stworzenia najlepszego teamu na świecie odbędzie się 20 kwietnia 2017 r. o godz. 19.00  w Kinie Praha. Już dziś odkrywamy przed Wami pierwszego prelegenta! Będzie nim Marcin Fiedziukiewicz – twórca aplikacji Jobsquare.
 
Teraz zapewne zadajesz sobie pytanie czy za spotkania trzeba płacić. Otóż NIE! Wstęp jest całkowicie bezpłatny ale… liczba miejsc ograniczona! Żeby wziąć udział w wydarzeniu musisz się zarejestrować tu:
Odbierz swój bilet, przyjdź do Kina Praha i ciesz się nowymi możliwościami!
 
* * *
 
Marcin Fiedziukiewicz twórca aplikacji Jobsquare – pierwszego, mobilnego narzędzia do szukania pracy i pracowników dla handlu, gastronomii, usług, opartego na filozofii natychmiastowego kontaktu. Fiedziukiewicz jest od lat związany z rynkiem nowych technologii oraz e-commerce. W przeszłości tworzył największy wtedy na rynku serwis rekrutacyjny GazetaPraca.pl., narzędzie do zarządzania czasem pracy w kancelarii prawnej TemiTime oraz rozwijał Mustache.pl. Realizował projekty m.in. na rzecz Grupy Allegro, Tauron czy ING Bank Śląski. Z wykształcenia socjolog, wyrzucony po drugim roku ze studiów doktoranckich. Prywatnie autor najgorszego (co na szczęście nie znaczy najmniej popularnego) bloga kulinarnego w polskim internecie PrymitywnaKuchnia.pl.
 
Tomasz Jabłoński właściciel Qpony.pl – prezes jednej z największych spółek mobilnych na polskim rynku i lider w branży smart shoppingu. Z jego aplikacji mobilnych Qpony i Blix korzysta mesięcznie ponad 1 mln użytkowników. Z wykształcenia prawnik, miłośnik Stanów Zjednoczonych, kultury amerykańskiej i muzyki country. Zainspirowany amerykańskim rynkiem kuponowym rozpoczął przygodę z własnym biznesem. Studencki projekt po wygranej w House of Walkers Project – w którym pokonał ponad 200 konkurentów – w 2012 roku zamienił się Start-up. Uczestnik i panelista wielu krajowych np. VIII Forum Gospodarcze Metropolii Poznań, Omnichannel Retailing Forum w Warszawie, VI Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach, ale także międzynarodowych konferencji biznesowych m.in. w Izraelu, Turcji i Stanach Zjednoczonych. 
 
Krystian Gontarek założyciel spotie.me – Rocznik 2001. W wieku 10 lat rozpoczął przygodę ze startupami, realizując podczas Startup Weekendu w Krakowie swój pomysł na aplikację do rekomendacji gier. W piątej klasie przez rok prowadził w swojej szkole podstawowej warsztaty „Kids On Bits” z tworzenia stron internetowych, a rok później stworzył Kidgifter.pl – narzędzie do tworzenia list prezentów. Od 13 roku życia wspólnie z tatą prowadzi warsztaty dla gimnazjalistów – SzlachtaStartupuje.pl. W 2015 roku Krystian rozpoczął nowy projekt spotie.me, narzędzie ułatwiające rekrutowanie zespołów w startupach i firmach, który rozwija do tej pory wraz z kilkuosobowym zespołem. Laureat konkursu „Droga na Harvard”. Współorganizator polskich edycji Startup Weekend Kids oraz uczestnik wielu konferencji, w tym TEDxKids. 
 
* * *
 
PROGRAM wySTARTUPuj z Prahą
wybrane czwartki miesiąca, godz. 19:00
cena biletu – 0 zł 
 
 
JAK STWORZYĆ NAJLEPSZY TEAM NA ŚWIECIE?
20.04.2017 I czwartek I 19:00
Nikt nie zaprzeczy, że zespół to podstawa świetnie działającego startupu. Ale jak znaleźć najlepszych pracowników, a potem dogadać się, np. ze specem od IT? Jakich narzędzi użyć, by wszyscy pracowali najbardziej efektywnie? O swoich doświadczeniach związanych z tworzeniem zespołów opowiedzą doświadczeni startupowcy.
 
JAK SKUTECZNIE ZAPREZENTOWAĆ SIEBIE I SWÓJ POMYSŁ?
11.05.2017 I czwartek I 19:00
Przyszedł ten moment, kiedy do rozwoju startupu potrzebny jest zastrzyk gotówki. Skąd ją wziąć? Jak zamiast swoich oszczędności wydać… czyjeś pieniądze? Co trzeba powiedzieć potencjalnemu inwestorowi, by uwierzył w naszą ideę i zaryzykował swój kapitał? O swoich doświadczeniach w oczarowywaniu aniołów biznesu opowiedzą startupowcy, którym udało się uzyskać finansowanie.
 
Odbyło się:
 
2.03.2017 I czwartek I 19:00
JAK WPAŚĆ NA GENIALNY POMYSŁ?
 
 
Współorganizator:
 
 StartupAcademy          
 
 
Patroni Medialni:
 
                 PR Czwórka   StartUp   Mam Startup   Kulturalnie waw.pl   
 
Partner merytoryczny:
 
Job Square
 
Partnerzy:
 
 
 
 

Filmy w cyklu

BŁĄD
PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.