Przejdź do treści
view counter

wySTARTUPuj z Prahą!

wySTARTUPuj z Prahą!

wySTARTUPuj z Prahą!

 
Masz pomysł na biznes ale nie wiesz, jak do tego podejść? Zastanawiasz się gdzie szukać inspiracji? A może czekasz, aż wpadniesz na ideę godną nowego Facebooka lub Ubera? Weź udział w nowym cyklu spotkań organizowanym przez Kino Praha i Startup Academy i dowiedz się, jak zacząć realizować marzenie o własnym biznesie. Startujemy już 2. marca o godz. 19:00!
 
Wydarzenie kierujemy do każdego, kto marzy o założeniu własnego biznesu, ale nie wie, od czego zacząć. Podczas 6 tematycznych spotkań, pokażemy Ci – krok po kroku – jak przejść od pomysłu do jego realizacji. A może prowadzisz już działalność ale nadal poszukujesz inspiracji i nowych kontaktów? Nie przejmuj się. Te spotkania są właśnie  dla Ciebie!
 
Filmowa inspiracja, poważna dawka wiedzy, a także obietnica nawiązania biznesowych znajomości. Brzmi interesująco? Będzie jeszcze ciekawiej! Każde spotkanie to WYSTĄPIENIA zaproszonych ekspertów, którzy podzielą się z Wami DOŚWIADCZENIEM i przekażą swoją WIEDZĘ
 
Pierwsze spotkanie dotyczące generowana pomysłów odbędzie się 2 marca 2017 r. o godz. 19.00  w Kinie Praha. Już dziś odkrywamy przed Wami dwóch prelegentów! Podczas pierwszego spotkania wystąpią: Paweł Sieczkiewicz – twórca Telemedi.co i Kamil Adamczyk – CEO Intelclinic. 
 
Teraz zapewne zadajesz sobie pytanie czy za spotkania trzeba płacić. Otóż NIE! Wstęp jest całkowicie bezpłatny ale… liczba miejsc ograniczona! Żeby wziąć udział w wydarzeniu musisz się zarejestrować tu: http://www.wystartupujzpraha.pl/
Odbierz swój bilet, przyjdź do Kina Praha i ciesz się nowymi możliwościami!
 
* * *
 
Paweł Sieczkiewicz twórca Telemedi.co – nowoczesnej platformy telemedycznej, która oferuje zdalne konsultacje z lekarzami poprzez czat wideo, czat tekstowy, e-mail czy telefon. Klient może kontaktować się z lekarzem poprzez stronę lub aplikację mobilną. Platforma daje możliwość szybkiego przesyłania wyników i natychmiastowego odbierania skierowań oraz konsultacji z lekarzami specjalistami, w tym z kardiologami, ginekologami, pediatrami czy psychologami. Dzięki platformie telemedycznej Telemedi.co, można skorzystać z porad lekarskich i uzyskać szybką diagnozę bez wychodzenia z domu i czekania w długich kolejkach. 
 
Kamil Adamczyk CEO Intelclinic – startupu, który w grudniu 2013 roku jako jeden z pierwszych w Polsce odniósł sukces na Kickstarterze zyskując dofinansowanie w wysokości ponad 400 tys. dolarów. Od tamtego momentu produkt ewoluował i z maski do snu polifazowego został przekształcony w produkt wykorzystywany w terapii światłem, pomagający redukować negatywne skutki zmian stref czasowych. Dzisiaj Neuroon jest sprzedawany nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim w Azji (Japonia, Singapur, Korea Płd.), Stanach Zjednoczonych i na rynku B2B do linii lotniczych i hoteli. 
 
 
PROGRAM wySTARTUPuj z Prahą
wybrane czwartki miesiąca, godz. 19:00
cena biletu – 0 zł 
 
JAK WPAŚĆ NA GENIALNY POMYSŁ?
2.03.2017 I czwartek I 19:00
W poszukiwaniu pomysłu na biznes łatwo wpaść w pułapkę, że wszystko, co najlepsze, już zostało wymyślone. A przecież codziennie ktoś tworzy ideę, która później okazuje się potrzebna lub atrakcyjna dla pewnej grupy ludzi. O tym, jak znaleźć inspirację i swój przepis na sukces opowiedzą Kamil Adamczyk i Paweł Sieczkiewicz.
 
JAK STWORZYĆ NAJLEPSZY TEAM NA ŚWIECIE?
20.04.2017 I czwartek I 19:00
Nikt nie zaprzeczy, że zespół to podstawa świetnie działającego startupu. Ale jak znaleźć najlepszych pracowników, a potem dogadać się, np. ze specem od IT? Jakich narzędzi użyć, by wszyscy pracowali najbardziej efektywnie? O swoich doświadczeniach związanych z tworzeniem zespołów opowiedzą doświadczeni startupowcy.
 
JAK SKUTECZNIE ZAPREZENTOWAĆ SIEBIE I SWÓJ POMYSŁ?
11.05.2017 I czwartek I 19:00
Przyszedł ten moment, kiedy do rozwoju startupu potrzebny jest zastrzyk gotówki. Skąd ją wziąć? Jak zamiast swoich oszczędności wydać… czyjeś pieniądze? Co trzeba powiedzieć potencjalnemu inwestorowi, by uwierzył w naszą ideę i zaryzykował swój kapitał? O swoich doświadczeniach w oczarowywaniu aniołów biznesu opowiedzą startupowcy, którym udało się uzyskać finansowanie.
 
Współorganizator:
 
     StartupAcademy          
 
 
Sponsor spotkania:
 
Bank Pekao
 
Patroni Medialni:
 
                 PR Czwórka   StartUp   Mam Startup   Kulturalnie waw.pl   
 
Partner merytoryczny:
BT Progress
 
Partnerzy:
 
 
 
 

Filmy w cyklu

BŁĄD
PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.