Przejdź do treści
view counter

wySTARTUPuj z Prahą!

wySTARTUPuj z Prahą!

wySTARTUPuj z Prahą!

 
Masz pomysł na biznes ale nie wiesz, jak do tego podejść? Zastanawiasz się gdzie szukać inspiracji? A może czekasz, aż wpadniesz na ideę godną nowego Facebooka lub Ubera? Weź udział w nowym cyklu spotkań organizowanym przez Kino Praha i Startup Academy i dowiedz się, jak zacząć realizować marzenie o własnym biznesie. 
 
Wydarzenie kierujemy do każdego, kto marzy o założeniu własnego biznesu, ale nie wie, od czego zacząć. Podczas 6 tematycznych spotkań, pokażemy Ci – krok po kroku – jak przejść od pomysłu do jego realizacji. A może prowadzisz już działalność ale nadal poszukujesz inspiracji i nowych kontaktów? Nie przejmuj się. Te spotkania są właśnie  dla Ciebie!
 
Filmowa inspiracja, poważna dawka wiedzy, a także obietnica nawiązania biznesowych znajomości. Brzmi interesująco? Będzie jeszcze ciekawiej! Każde spotkanie to WYSTĄPIENIA zaproszonych ekspertów, którzy podzielą się z Wami DOŚWIADCZENIEM i przekażą swoją WIEDZĘ
 
Trzecie spotkanie "Jak skutecznie zaprezentować siebie i swój biznes" odbędzie się 1. czerwca 2017 r. o godz. 19.00  w Kinie Praha.
 
Teraz zapewne zadajesz sobie pytanie czy za spotkania trzeba płacić. Otóż NIE! Wstęp jest całkowicie bezpłatny ale… liczba miejsc ograniczona! Żeby wziąć udział w wydarzeniu musisz się zarejestrować tu:
Odbierz swój bilet, przyjdź do Kina Praha i ciesz się nowymi możliwościami!
 
* * *
 
Adam Kuzdaliński - naukowiec wyspecjalizowany w praktycznym zastosowaniu technik molekularnych w genetyce mikroorganizmów, roślin, zwierząt i człowieka. Prezes Zarządu NexBio - startupu oferującego usługi z zakresu badań molekularnych adresowane do środowiska biznesu oraz nauki. Podczas wystąpienia opowie o tym, jak skomplikowany i specjalistyczny pomysł na biznes opowiedzieć w taki sposób, by był on zrozumiały dla każdego. 
 
Anna Rutkowska – Współzałożycielka, Partner Zarządzający WeGirls – Po latach pracy w korporacjach w Niemczech i Stanach Zjednoczonych wróciła do Polski i stworzyła markę, oferującą zabawki, akcesoria, książeczki oraz gry komputerowe, które mają na celu w wartościowy sposób połączyć świat rzeczywisty oraz wirtualny. Anna jest również Prezesem Fundacji Przyjaźni WeGirls, której działalność skupia się głównie na zbiórce włosów i przekazywanie ich na peruki dla potrzebujących dzieci po intensywnej chemioterapii. Podczas spotkania opowie o tym, jak WeGirls udało się pozyskać inwestycje od funduszu Experior Venture Fund i Sieci Przedsiębiorczych Kobiet Black Swan Fund. 
 
Jakub Kur – CO Founder i Prezes First11 – Po doświadczeniu w firmach konsultingowych (Boston Consulting Group i McKinsey & Company) oraz w finansach (Credit Suisse oraz PFR Ventures), Kuba zdecydował, że potrzebuje przerwę od korporacji. Łącząc swoją pasje do piłki nożnej oraz szybko rozwijającą się branżę IoT i wearables, wpadł wraz z współzałożycielem na idee First11. First11 to rozwiązanie dla piłkarza grającego amatorsko jak i juniora grającego w drużynie ekstraklasy lub Premier League, opierające się na analizie nóg jak i całego ciała. Poza First11 Kuba sam inwestuje oraz doradza startupom. Na „wySTARTUPuj z Prahą” opowie o tym jak przygotować się do pitchu, oraz jak przełożyć pomysł na kilka slajdów. 
 
 
* * *
 
PROGRAM wySTARTUPuj z Prahą
wybrane czwartki miesiąca, godz. 19:00
cena biletu – 0 zł 
 
 
 
Odbyło się:
01.06.2017 I czwartek I 19:00
JAK SKUTECZNIE ZAPREZENTOWAĆ SIEBIE I SWÓJ POMYSŁ?
 
20.04.2017 I czwartek I 19:00
JAK STWORZYĆ NAJLEPSZY TEAM NA ŚWIECIE?
 
2.03.2017 I czwartek I 19:00
JAK WPAŚĆ NA GENIALNY POMYSŁ?
 
 
Współorganizator:
 
 StartupAcademy          
 
 
Patroni Medialni:
 
                 PR Czwórka   StartUp   Mam Startup   Kulturalnie waw.pl   
 
Partner merytoryczny:
 
Job Square
 
Partnerzy:
 
 
 
 

Filmy w cyklu

BŁĄD
PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.