Przejdź do treści
view counter

dla dzieci

dla dzieci

KINO PRAHA DLA DZIECI

 

Z myślą o najmłodszych widzach kino Praha przygotowało szereg filmowych ( i nie tylko filmowych!) atrakcji. W każdy weekend mamy dla Was mnóstwo świetnej zabawy! W sobotę zapraszamy na filmowe Tańcograjki, zaś w niedzielę, wraz z teatrzykiem Raz Dwa Trzyk, na poranki teatralno-filmowe. Będziemy śpiewać, tańczyć, skakać i oczywiście – oglądać! Wszystkim wydarzeniom towarzyszą projekcje znanych i lubianych bajek. Na dużym ekranie zobaczycie również najbardziej oczekiwane bajkowe premiery, zaś po projekcji zapraszamy do holu, gdzie czeka na Was całe mnóstwo kredek i kolorowanek!

Filmy

PAN PEABODY I SHERMAN (2D, dubbing)
Kino Praha - poster PAN PEABODY I SHERMAN (2D, dubbing)

Komedia animowana wpolskiej wersji językowej, zrealizowana w studio Dreamworks Animation, w którympowstały takie przeboje, jak ”Shrek” i ”Madagaskar”. Pan Peabody tonajmądrzejszy pies na świecie, naukowiec-geniusz, który wynalazł wehikuł czasu,laureat nagrody Nobla i doradca głów państw. Gdy jego podopieczny, chłopiec oimieniu Sherman wyrusza w podróż wehikułem czasu, najsłynniejsze wydarzenia zhistorii wymykają się spod kontroli, a efektem jest wielka katastrofa i równiewielka dawka humoru. Niezwykły pies i równie niezwykły chłopiec muszą załatać dziurę w czasie,zanim nasz świat zmieni się raz na zawsze.

...

SARILA (2D, dubbing)
Kino Praha - poster SARILA (2D, dubbing)

Kiedy za sprawą złych mocy szczęście odwraca się od plemienia Eskimosów, jedynym sposobem na pokonanie zaklęcia pozostaje wyprawa do magicznej krainy Sarila. Na czele ekspedycji staną dzielny syn wodza Putulik i jego piękna narzeczona Apik, wspierani przez młodego czarodzieja Markussiego, psotnego leminga oraz zaprzęg wesołych psów husky. Czy bohaterom uda się dotrzeć do skrytej pośród lodowców krainy, do której wejście – jak głosi legenda – mogą odnaleźć wyłącznie osoby o dobrym i czystym sercu?

zobacz więcej

...
PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.