Przejdź do treści
view counter

André Rieu koncert "Amore - mój hołd dla miłości"

Kino Praha - poster André Rieu  koncert "Amore - mój hołd dla miłości"

 André Rieu

 koncert "Amore - mój hołd dla miłości"

 

Zapraszamy na retransmisję wyjątkowego koncertu „Amore – mój hołd dla miłości” André Rieu 31 lipca (wtorek) o godz. 18:30 do kina PrahaBilety już w sprzedaży!

Koncerty, które odbywają się w Maastricht, skąd pochodzi André, są prawdziwą gratką dla melomanów. Co roku fani ze wszystkich zakątków świata zbierają się, żeby zobaczyć, jak André występuje w malowniczej scenerii średniowiecznego rynku ze swoją Orkiestrą Johanna Straussa, sopranistkami, tenorami i innymi wyjątkowymi gośćmi. To niezwykłe przeżycie dla osób w każdym wieku, pełne wzruszeń, humoru i zabawy.

Holenderski skrzypek André Rieu tak mówi o swoim koncercie: „Amore – mój hołd dla miłości” to hołd, który składam swojej miłości do muzyki i obu moim rodzinom – żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuję już ponad 30 lat. To pokłosie mojego albumu „Amore”, w którym zawarłem swoje interpretacje najpiękniejszych piosenek o miłości, pochodzących zarówno z muzyki popularnej, jak i klasycznej.

Z okazji tego wyjątkowego koncertu André oferuje niezwykłą możliwość złożenia jedynej w swoim rodzaju dedykacji miłosnej. Każdy z widzów będzie mógł zadedykować walca swojej ukochanej osobie. André osobiście wybierze jedną dedykację i ogłosi zwycięzcę podczas koncertu.

***

PROGRAM

31 lipca, wtorek, godz. 18:30
Bilety dostępne on-line lub w kasach kina Praha

*CENY BILETÓW

Bilet normalny: 28,00 zł
Na koncert kino nie prowadzi rezerwacji biletów.

INFORMACJA:

Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel.: 22 343 03 10

PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.