Przejdź do treści
view counter

Berlin, Barcelona

Kino Praha - poster Berlin, Barcelona

W cyklu

"Niewielu twórców potrafi tak celnie uchwycić nastroje swojego pokolenia." - Fotogramas

"Berlin, Barcelona" to przejmująco szczera opowieść o współczesnych 30-latkach i przyjaźni, która zostaje wystawiona na ciężką próbę. 

Dramat obyczajowy koncentrujący się wokół paczki bliskich przyjaciół. Comas, Olivia, Eloy oraz Guille znają się od liceum, zawsze trzymali się razem. Jednak kiedy jedno z nich przeprowadza się z Barcelony do Berlina, nie mają już okazji do tak częstych spotkań. 

Z okazji 35. urodzin Comasa, przyjaciele udają się do Berlina, aby złożyć mu niespodziewaną wizytę. Powitanie ze strony dawno niewidzianego przyjaciela nie jest jednak takie, jakiego się wszyscy spodziewali. W trakcie weekendu, nierozerwalna zdawałoby się więź łącząca przyjaciół, zostaje wystawiona na ciężką próbę. A oni odkrywają, że czas i odległość mogą wszystko zmienić...

W filmie występują najpopularniejsze w Hiszpanii gwiazdy ekranu: Alexandra Jiménez („La zona”, „Jak być normalną”), Miki Esparbé („Jednooki król”, „Jak być normalną”) czy Bruno Sevilla („Trudno powiedzieć: żegnaj”, „Prawdziwa historia rodu Borgiów”).

Szczegóły filmu

Tytuł oryginalny: 

Les distàncies

Czas trwania: 

99 min

Gatunek: 

Dramat obyczajowy

Produkcja: 

Hiszpania

Rok produkcji:

2018r.

Reżyser: 

Elena Trapé

Obsada: 

Alexandra Jiménez, Miki Escarbé, Isak Ferriz, Bruno Sevilla, Maria Ribera
PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.