Przejdź do treści
view counter

Impro w Praha - Arnold S. kontra trailery vol. 2

Kino Praha - poster Impro w Praha - Arnold S. kontra trailery vol. 2

Impro w Praha!
Arnold S. kontra trailery vol.2

Szczypta dobrego smaku, garść humoru i cztery łyżki świetnej zabawy. W ten oto sposób powstaje jedyny i niepowtarzalny wieczór improwizacji w kinie Praha! Zapraszamy na NOWY cykl spotkań, podczas którego gwarantujemy dużą dawkę śmiechu.

Kolejne spotkanie już 21 maja, a wystąpi przed Wami „Arnold S.”, który po raz drugi będzie się mierzył z trailerami filmowymi!

Improwizacja jest formą żywego teatru, w którym fabuła, postaci i dialogi będące częścią gry, sceny czy opowieści powstają "tu i teraz". Często improwizatorzy przyjmują sugestie od publiczności lub czerpią inspiracje z innych źródeł.

Każda improwizacja jest wyjątkowa, ponieważ jeśli zobaczysz występ to... nigdy się on nie powtórzy!

Improwizowane pokazy są za każdym razem inne i różnią się pomiędzy sobą. Poszczególne grupy improwizacyjne charakteryzują się swoim własnym, wypracowanym stylem. Aktorzy są jednocześnie reżyserami i scenarzystami ściśle ze sobą współpracującymi w tym samym czasie, bez wcześniejszego przygotowania czy planowania. Impro jest spontaniczne, wciągające i zabawne. Ale by się o tym przekonać, będziesz musiał najpierw zobaczyć to na własne oczy i dać się całkowicie pochłonąć!

Wstrząsające wydarzenie pod tytułem "Arnold S. kontra trailery vol. 2" już poniedziałek, 21 maja o godz. 20:30. Wystąpi przed Wami grupa „Arnold S.”

10. improwizatorów z grupy Arnold S. będzie improwizować sceny do 10 trailerów, których wcześniej nie widzieli na oczy. Może być tak, że Hercules będzie pojedynkował się z Harrym Potterem; List do M. napisze sam James Bond, a Piękna nie zakocha się w Bestii. Komediowy spektakl improwizowany z najwyższym poziomem nieprzewidywalności z Hollywoodzkimi bohaterami w tle.

Oskar za brak scenariusza, Złoty Glob za scenografię oraz Srebrny Harold w kategorii teatr improwizowany – taki jest „Arnold S.”. Polska grupa teatru improwizowanego z holly-łódzkimi aspiracjami. Mięśnie komedii wykute na warszawskich scenach według wrocławskich treningów. Kulturyści pointy. Gubernatorzy absurdu. Terminatorzy storytellingu.

More suprising than Game of Thrones” - George R.R. Martin
„To jest bardziej porąbane niż wszystko, co do tej pory nakręciłem” - David Lynch
„Nie znam się, ale fajnie się nazywają” - Arnold Schwarzenneger

Grupę impro „Arnold S.” tworzą: Magda Łuczak, Maria Peliwo, Agnieszka Purc, Ewa Senk, Kasia Szymańska, Joanna Zielińska, Bart Jurkowski, Kajetan Kowalski vel Oczeretko, Tomasz Marciniak, Janek Purc.

Szczegóły filmu

Tytuł oryginalny: 

Impro w Praha - Arnold S. kontra trailery vol. 2

Czas trwania: 

90 min
PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.