Przejdź do treści
view counter

KINO DZIECI: Łowcy czarownic (dubbing)

Kino Praha - poster KINO DZIECI: Łowcy czarownic (dubbing)

Dwójka przyjaciół, nieśmiały Jovan i zadziorna Milica postanawia odnaleźć wiedźmę i zdjąć zły urok, który jędza rzuciła na tatę dziewczynki. Czy im się to uda? A może chłopca czeka jeszcze większe wyzwanie?

W swoich snach jest odważnym superbohaterem potrafiącym latać, w prawdziwym życiu – niepewnym siebie chłopcem, któremu wchodzenie po schodach sprawia trudność. 10-letniemu Jovanovi, który choruje na częściowe porażenie mózgowe i niemal każde popołudnie spędza na rehabilitacji, trudno jest się pogodzić ze swoją sytuacją. Na domiar złego do jego klasy dołącza buntownicza Milica, która ma inny problem: jej rodzice się rozstali, a ojciec związał się z… wiedźmą! Czy dwójce przyjaciół uda się ją pokonać? Wzruszająca historia o roli rodziny i o tym, jak dzięki uzdrawiającej mocy bliskości i bezgranicznej akceptacji każdy z nas może stać się superbohaterem.

Sobota, 29 września, po seansie spotkanie z reżyserem Rasko Miljkovicem oraz dziecięcymi aktorami Silmą Mahmuti i Mihajlem Milavicem -filmowymi Milicą i Jovanem

Szczegóły filmu

Tytuł oryginalny: 

Zlogonje

Czas trwania: 

86 min

Gatunek: 

dubbing, aktorski

Produkcja: 

Serbia, Macedonia

Rok produkcji:

2018r.

Reżyser: 

Raško Miljković
PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.