Przejdź do treści
view counter

Kino Myszki Norki

Kino Praha - poster Kino Myszki Norki

Należy do działu

  • dla dzieci

KINO MYSZKI NORKI 

Kino Praha i Klub Myszki Norki zapraszają na piąty sezon cyklu spotkań „Kino Myszki Norki” czyli „Oglądanie, gadanie, działanie”. Spotkania odbywać się będą w wybrane soboty miesiąca, o godz. 10:00.

Myszka Norka, postać z Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, przyjaciółka dzieci z całej Polski, dwa razy w miesiącu obejrzy z dziećmi ciekawą, emocjonującą bajkę, której fabuła stanie się pretekstem do rozmowy o ważnych sprawach, wartościach, ludziach i świecie. Treść filmu będzie też inspiracją do działań i zabaw muzycznych, plastycznych i ruchowych animowanych przez Myszkę Norkę. Seans filmowy w połączeniu z warsztatami twórczymi, pobudzi zaangażowanie, wyobraźnię i aktywność uczestników, przyniesie dobrą rozrywkę, a dzięki temu usprawni i zwiększy potencjał dziecka!

 

OGÓLNE INFORMACJE

Wybrane soboty, godz. 10:00

Cena biletu – 10 zł I BILETY DOSTĘPNE ONLINE ORAZ W KASACH KINA PRAHA

W trakcie trzech najbliższych spotkań pokażemy odcinki serialu „Tęczowa Rubinka”.

 

TERMINY SPOTKAŃ

 

26 maja (sobota), godz. 10:00
9 czerwca (sobota), godz. 10:00
23 czerwca (sobota), godz. 10:00

Tęczowa Rubinka to marzycielka i podróżniczka. Jej wyprawy są niezwykłe, ponieważ ta kolorowa dziewczynka przemierza krainy własnej wyobraźni. Świat Rubinki to miejsce pełne przygód i wspaniałych postaci, którym często trzeba pomóc. O tym, że mieszkańcy Tęczowej Krainy są w tarapatach, Rubinkę informuje jej ulubiony pluszak Miś Ptyś, gdy czerwone serduszko na jego futerku zaczyna świecić. Wtedy pokój Rubinki zamienia się w magiczną wioskę, w której mieszkają maskotki. Bajki z Rubinką to cudowne opowieści, w których pomaga ona swoim zabawkom, używając zaczarowanej tęczowej walizeczki.

___

INFORMACJA:

Kasa Kina Praha

Ul. Jagiellońska 26

03-719 Warszawa

Tel.: (22) 343 03 10

 

PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.