Przejdź do treści
view counter

Ostatnie prosecco hrabiego Ancillotto

Kino Praha - poster Ostatnie prosecco hrabiego Ancillotto

Adaptacja bestsellerowej powieści kryminalnej Fulvio Ervasa to wytrawna komedia kryminalna z gwiazdą filmu „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. 

Choć może to się zdawać nieprawdopodobne, tę adaptację bestsellerowej książki z gatunku giallo zainspirowały prawdziwe wydarzenia.

Nieco nieporadny ale wnikliwy inspektor Stucky prowadzi skomplikowane śledztwo w sprawie serii morderstw i tajemniczego samobójstwa hrabiego Desiderio Ancillotto, właściciela winnicy na weneckich wzgórzach. W 2010 roku północno-wschodnie Włochy zaczęły odczuwać recesję, której nikt się nie spodziewał. Tylko jeden sektor produkcyjny stawiał opór. Prosecco. Historia rywalizacji w świecie wina staje się dla reżysera Antonio Padovana pretekstem do kryminalnej opowieści pełnej napięcia, humoru, pięknych kobiet, wioskowych dziwaków i urokliwych plenerów.

W rolę inspektora Stucky’ego wcielił się Giuseppe Battiston, włoski gwiazdor doskonale znany polskiej publiczności z takich filmów jak ubiegłoroczna komedia „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” i dramat „Po latach”.

Szczegóły filmu

Tytuł oryginalny: 

Finchè c'è Prosecco c'è Speranza

Czas trwania: 

101 min

Gatunek: 

Komedia kryminalna

Produkcja: 

Włochy

Rok produkcji:

2017r.

Reżyser: 

Antonio Padovan

Obsada: 

Giuseppe Battiston, Teco Celio, Liz Solari, Roberto Citran i inni.
PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.