Przejdź do treści
view counter

Passion4travel.pl - 120 tyś km wyprawy Land Roverem Defender przez obie Ameryki

Kino Praha - poster Passion4travel.pl - 120 tyś km wyprawy Land Roverem Defender przez obie Ameryki

Passion4Travel.pl
 

spotkania podróżnicze w Kinie Praha

 

120 tyś km wyprawy Land Roverem Defender przez obie Ameryki

15 lutego o godz. 20:30 zapraszamy na spotkanie z Krzysztofem Serowcem– doskonałym fotografem oraz przedsiębiorcą, który udał się Land Roverem Defenderem w półtoraroczną wyprawę przez obie Ameryki.

 

Ze względu na czas podróży, długość trasy, lecz przede wszystkim ogrom i doskonałą jakość przywiezionego materiału planujemy, że relacja z tej wyprawy zostanie pokazana w dwóch częściach.

Pierwsza, w czwartek 15.02 dotyczyć będzie przygotowania do wyprawy, budowy auta oraz „drobnych” 80 tyś kilometrów trasy przez Amerykę Południową - Argentynę, Chile, Urugwaj, Brazylię, Boliwię, Peru oraz Ekwador. W trakcie tej części wyprawy Krzysztof trafił m.in. w środek wojny karteli narkotykowych i mierzył się z awariami swego kochanego land rovera.

W drugiej części, której termin jeszcze ustalamy, poznamy przygody Krzysztofa w Ameryce Środkowej – Panama, Kostaryka, Nikaragua, Honduras, Salwador oraz przeniesiemy się wspólnie do Meksyku, Stanów Zjednoczonych i Kanady aby dojechać aż do Alaski! Ta część także liczyła „mizerne” 60 tyś kilometrów oraz prowadziła w niezwykłe miejsca do których najlepiej dotrzeć autem 4x4.

Krzysztof Serowiec, swoje pierwsze podróże po świecie rozpoczynał z plecakiem przemierzając Azję i Afrykę w 2009 roku. W Ugandzie spotkał parę Szwajcarów, którzy właśnie kończyli swoją roczną podróż terenówką wokół Afryki. Wtedy pojął, że własne 4x4 to idealny sposób aby odwiedzać miejsca, gdzie zwykły turysta nie ma dostępu. Zakup Defendera i jego samodzielna przebudowa były już tylko logiczną konsekwencją.

Nasze spotkania z Krzyśkiem będą także zabawną okazją do wysłuchania jak silna więź łączy ludzi z Land Roverowej rodziny którzy, bezinteresownie pomagali mi w trudnych sytuacjach.

Niezwykłe fotografie prezentowane na największym ekranie kinowym przenoszą widzów w zupełnie inną rzeczywistość. Dzięki zmodernizowanym ekranom w Kinie Praha widzowie będą mogli cieszyć się intensywnością kolorów i nieskazitelnym obrazem. Podczas spotkań miłośnicy podróży słuchają ekscytujących opowieści prelegentów, którzy opowiadają o swoich przygodach, innych kulturach, ludziach i zwyczajach. Passion4travel.pl jednoczy ludzi gotowych porzucić znane i przetarte szlaki, by dotrzeć dalej i poczuć więcej.

Zapraszamy wszystkich miłośników podróży na spotkania z cyklu
Passion4travel.pl: Spotkania podróżnicze w Kinie Praha!

 

Passion4Travel.pl: Spotkania podróżnicze w Kinie Praha
120 tyś km wyprawy Land Roverem Defender przez obie Ameryki
15 lutego, godz. 20:30
cena biletu – 15zł

REZERWACJA BILETÓW:
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel.: (22) 343 03 10

 
PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.