Przejdź do treści
view counter

Passion4travel.pl - Drivenfar, czyli w grupie raźniej

Kino Praha - poster Passion4travel.pl - Drivenfar, czyli w grupie raźniej

 

 

Grupa Drivenfar to podróżnicy - amatorzy, którzy od wielu lat wspólnie podróżują po świecie autami terenowymi. Przed kinem będzie można podziwiać ich wyprawowe Toyoty Land Cruiser, a na ekranie pojawi się kilka filmów o nich samych i ich wyprawach. Będziemy mogli posłuchać opowieści o ich nowym projekcie – Round The World 2018-2024, który właśnie startuje. Nasze czwartkowe spotkanie będzie jednocześnie odprawą przed ich wyjazdem do Japonii, która jest pierwszym etapem projektu globalnego.

Chłopaki mają za sobą wiele różnych wypraw w Europie i na świecie. Zaliczyć do nich możemy: Syberię (kilkukrotnie samochodami terenowymi), Japonię (samolotem), ale teraz przyszedł czas na wyprawę autami przez Syberię, Koreę do Tokio. W trakcie spotkania dowiemy się o trasie, promach, kontenerach ale i o tym, jakiej Japonii się spodziewają i kto na nich czeka.

Stowarzyszenie Drivenfar powstało kilka lat temu z inicjatywy dziewięciu chłopaków, którzy dzielą pasję do off-roadu, natury i podróżowania. To koncepcja lifestyle’owa o tyle unikalna, że bazuje wyłącznie na wspólnych projektach podróżniczych i pokazuje, że nie trzeba rzucać wszystkiego aby podróżować daleko i ciekawie oraz, że można wspólnie wiele osiągnąć w temacie podróżowania mając do dyspozycji tylko etatowy urlop. 

Zapraszamy obejrzenia i posłuchania jak to się stało, że zaczynając od Łady kombi w 2001 roku na trasie Warszawa – Pekin, dotarli dzisiaj do Kina Praha trzema Toyotami, w przeddzień własnej podróży dookoła świata. 

Niezwykłe fotografie prezentowane na największym ekranie kinowym przenoszą widzów w zupełnie inną rzeczywistość. Dzięki zmodernizowanym ekranom w Kinie Praha widzowie będą mogli cieszyć się intensywnością kolorów i nieskazitelnym obrazem. Podczas spotkań miłośnicy podróży słuchają ekscytujących opowieści prelegentów, którzy opowiadają o swoich przygodach, innych kulturach, ludziach i zwyczajach. Passion4travel.pl jednoczy ludzi gotowych porzucić znane i przetarte szlaki, by dotrzeć dalej i poczuć więcej.

 

Szczegóły filmu

Tytuł oryginalny: 

Drivenfar, czyli w grupie raźniej.
PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.