Przejdź do treści
view counter

Passion4Travel.pl - Miłość zmienia życia- czyli jak zakochać się w Kubie i Kubance!

Kino Praha - poster Passion4Travel.pl - Miłość zmienia życia- czyli jak zakochać się w Kubie i Kubance!

Passion4Travel.pl

 

spotkania podróżnicze w Kinie Praha

 

Miłość zmienia życia – czyli jak zakochać się w Kubie i Kubance!

 

 

Passion4Travel.pl powraca! Nadszedł czas, by usiąść wygodnie w kinowym fotelu i delektować się soczystymi obrazami z wypraw do najdalszych zakątków świata. 4 października o godz. 20:30 zapraszamy na spotkanie z Grzegorzem Malickim, który opowie o dwóch tegorocznych wypadach na Kubę.

Przedsiębiorca, który – zdawać by się mogło miał wszystko: prosperującą firmę, ciekawe życie, wyrusza w motocyklową podróż na Kubę, nie przypuszczając jak bardzo podróż zmieni jego życie. Pierwsza z nich - motocyklowa trzytygodniowa wyprawa na przełomie marca i kwietnia bieżącego roku, podczas której poznał piękną kobietę o imieniu Orisleydi, dla której postanowił zamknąć interesy w Polsce, sprzedać dom, zmienić swoje życie o 180st. Oraz druga, która odbyła się w maju.

Podczas spotkania Grzegorz opowie nam o dwóch Kubach. Tej pierwszej, którą można zobaczyć TYLKO żyjąc wśród jej mieszkańców. Długie rozmowy z Ori jej przyjaciółmi i rodziną pomogły mu zrozumieć stosunek Kubańczyków do świata, w którym żyją oraz znaczenie więzów rodzinnych, do których Kubańczycy przywiązują wielką wagę. Zakupy na lokalnym bazarze, tudzież w sklepach na kartki pomogły mu zgłębić tajemnicę fantastycznej figury Ori. 

Grzegorz również posmakował tej drugiej Kuby – turystycznej. Tydzień spędzony w kurorcie na pięknej wyspie Cayo Santa Maria uzmysłowił mu, że turyści, których marszruta wiedzie od lotniska Jose Marti poprzez resort z powrotem na lotnisko, nie wiedzą nic o Kubie. Chociaż wydaje im się zgoła inaczej. O tych dwóch Kubach będziecie mogli się dowiedzieć tylko podczas spotkań Passion4travel.pl

Niezwykłe fotografie prezentowane na największym ekranie kinowym przenoszą widzów w zupełnie inną rzeczywistość. Dzięki zmodernizowanym ekranom w Kinie Praha widzowie będą mogli cieszyć się intensywnością kolorów i nieskazitelnym obrazem. Podczas spotkań miłośnicy podróży słuchają ekscytujących opowieści prelegentów, którzy opowiadają o swoich przygodach, innych kulturach, ludziach i zwyczajach. Passion4travel.pl jednoczy ludzi gotowych porzucić znane i przetarte szlaki, by dotrzeć dalej i poczuć więcej.

Passion4Travel.pl: Spotkania podróżnicze w Kinie Praha
Miłość zmienia życia – czyli jak zakochać się w Kubie i Kubance!
4 października, godz. 20:30
Bilety już w sprzedaży!
Cena biletu – 15zł

Zapraszamy wszystkich miłośników podróży na spotkania z cyklu
Passion4travel.pl: Spotkania podróżnicze w Kinie Praha!

 

REZERWACJA/SPRZEDAŻ BILETÓW:
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel.: (22) 343 03 10
oraz on-line
https://ekobilet.pl/kino-praha

 
PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.