Przejdź do treści
Kup bilety online w ekobilet.pl
view counter

Passion4travel.pl Motocyklem z Londynu do Pekinu - wyprawa w imperialnym stylu

Kino Praha - poster Passion4travel.pl Motocyklem z Londynu do Pekinu - wyprawa w imperialnym stylu

Passion4Travel.pl
 

spotkania podróżnicze w Kinie Praha

 

Motocyklem z Londynu do Pekinu - wyprawa w imperialnym stylu

 

18 stycznia, tradycyjnie w czwartek o godzinie 20:30  zapraszamy na kolejny pokaz cyklu Passion4travel.pl. Tym razem wybierzemy się na motocyklową wyprawę do Kraju Środka – Chin. Nie będzie to jednak zwykła podróż, o ile w ogóle o wyprawie liczącej 20 tyś kilometrów można powiedzieć „zwykła”, nasza będzie w prawdziwie imperialnym stylu! Ruszymy w nią z grupą Anglików i jednym Polakiem. Nie będzie w jej trakcie miejsca na prowizorkę i słowiański bałagan, dowiemy się za to czy wśród angielskich bikerów obowiązuje five o’clock oraz czy język angielski choć trochę przydaje się na Chińskiej prowincji. 

Naszym przewodnikiem będzie Robert Czerucki - przedsiębiorca, któremu życie zawodowe ułatwia realizowanie najbardziej niezwykłych kierunków podróży. Motocykl od wielu lat służy jako narzędzie do podróżowania. Po objechaniu całej Europy, apetyt rósł i w końcu wraz z grupą Brytyjczyków przemierzył trasę z Londynu do Pekinu, pokonując 20 000 km w 3 miesiące. Trasa wyprawy wiodła przez Europę, Turcję, Gruzję, Azerbejdżan, Uzbekistan, Tadżykistan, Kirgistan i niezmiernie rzadko odwiedzany Turkmenistan. Dalej przez Pamir Highway i przełącz Sari Tash na wysokości ponad 4000 m.n.p.m. do Chin, gdzie bocznymi drogami przemierzając Tybet dotarli do Pekinu.

Gorąco zapraszamy wszystkich, którzy chcą z pierwszej ręki dowiedzieć się jak przekroczyć Chińską granicę na własnym motocyklu, jak wygląda jazda latem w śniegu i czy aby na pewno wielki GS1200 jest idealnym turystykiem. W końcu czy Coca-Cola po chiński nazywa się tak samo.

 

***

Niezwykłe fotografie prezentowane na największym ekranie kinowym przenoszą widzów w zupełnie inną rzeczywistość. Dzięki zmodernizowanym ekranom w Kinie Praha widzowie będą mogli cieszyć się intensywnością kolorów i nieskazitelnym obrazem. Podczas spotkań miłośnicy podróży słuchają ekscytujących opowieści prelegentów, którzy opowiadają o swoich przygodach, innych kulturach, ludziach i zwyczajach. Passion4travel.pl jednoczy ludzi gotowych porzucić znane i przetarte szlaki, by dotrzeć dalej i poczuć więcej.

Zapraszamy wszystkich miłośników podróży na spotkania z cyklu
Passion4travel.pl: Spotkania podróżnicze w Kinie Praha!

 

 

REZERWACJA BILETÓW:
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel.: (22) 343 03 10

 

Szczegóły filmu

Tytuł oryginalny: 

Passion4travel.pl Motocyklem z Londynu do Pekinu - wyprawa w imperialnym stylu
PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.