Przejdź do treści
Kup bilety online w ekobilet.pl
view counter

Passion4Travel.pl: Shibainu Expedition - po psiaka przez pół świata!

Kino Praha - poster Passion4Travel.pl: Shibainu Expedition - po psiaka przez pół świata!

Najbliższa emisja

13.12.18 o godz. 20:30

Passion4Travel.pl

 

spotkania podróżnicze w Kinie Praha

 

Shibainu Expedition - po psiaka przez pół świata!

 

Passion4Travel.pl powraca! Nadszedł czas, by usiąść wygodnie w kinowym fotelu i delektować się soczystymi obrazami z wypraw do najdalszych zakątków świata. 13 grudnia o godz. 20:30 zapraszamy na spotkanie z Tomkiem Piwowarskim, który opowie o swojej niezwykłej wyprawie po psa do Japonii – Shibainu Expedition.

Rok 2008, przeszło dziesięć lat temu, jak pisze na swoim blogu „To był dla mnie ciężki okres – pod każdym względem. Różne sytuacje życiowe waliły się lawinowo. Czułem pustkę w koło siebie. Wtedy, spontanicznie, nie wiadomo skąd i dlaczego wpadła mi do głowy myśl: pies. Myśl ta na dobre zagnieździła się w mojej głowie”

Choć początki były ciężkie, przez kolejne lata żyli razem: 2 lata w Egipcie, potem rok w Indonezji i kolejny rok Malezji. Aż do 2015 roku, gdy nieszczęśliwy wypadek rozerwał ich przyjaźń. Cytując blog Tomka „Wioząc go martwego z powrotem do Bełchatowa, do miejsca, gdzie się urodził, obiecałem Mu, że naszą historię i nasze życie usłyszy cały świat”.

I to jest geneza trwającej przeszło 6 miesięcy wyprawy Shibainu Expedition. Trasa wiodła asfaltami i bezdrożami Rosji, Kazachstanu, Kirgistanu i Tadżykistanu. W jej trakcie Tomek kilka razy otarł się o śmierć, odwiedził miejsca, które wielu zna tylko z Google Earth a kilkadziesiąt tysięcy kilometrów, awarie samochodu i przygody pozwoliły poznać gościnność ludzi byłego Sojuza. 

Czy wyprawa jest już zakończona? Czy nowy szczeniak jest już w Polsce? Jakie są dalsze plany w życiu Tomka? Z tymi pytaniami zostawiamy Was do 13 grudnia, kiedy odpowiedzi usłyszymy od głównego bohatera naszego spotkania.

Niezwykłe fotografie prezentowane na największym ekranie kinowym przenoszą widzów w zupełnie inną rzeczywistość. Podczas spotkań miłośnicy podróży słuchają ekscytujących opowieści prelegentów, którzy opowiadają o swoich przygodach, innych kulturach, ludziach i zwyczajach. Passion4travel.pl jednoczy ludzi gotowych porzucić znane i przetarte szlaki, by dotrzeć dalej i poczuć więcej.

 

Zapraszamy wszystkich miłośników podróży na spotkania z cyklu
Passion4travel.pl: Spotkania podróżnicze w Kinie Praha!

***

Passion4Travel.pl: Spotkania podróżnicze w Kinie Praha
Shibainu Expedition – po psiaka przez pół świata!
13 grudnia, czwartek, godz. 20:30
cena biletu – 15zł

PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.