Przejdź do treści
view counter

Poranki teatralne: Księżniczka Rosa i Klimek

Kino Praha - poster Poranki teatralne: Księżniczka Rosa i Klimek

Poranki Teatralne

 

 

kolejny sezon spotkań!

 

 

Przedstawienia teatralne ponownie zagoszczą w repertuarze Kina Praha. Wierzymy, że proponowane przez nas spektakle familijne, wzbogacone o elementy edukacyjne, staną się wspaniałą alternatywą wspólnego spędzania czasu… w kinie!

„Poranki Teatralne” to cykl przeznaczony dla najmłodszych widzów, jednocześnie będący wzbogaceniem oferty weekendowej. W wybraną niedzielę miesiąca, o godz. 11:00 sala kinowa zamieni się w scenę teatralną i razem z aktorami, przeniesie dzieci do magicznego świata baśni, legend i niezwykłych opowieści! Bilety wkrótce w sprzedaży!

PROGRAM

KSIĘŻNICZKA ROSA I KLIMEK

18.11.2018, niedziela, 11:00

Baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół – księżniczce Rosie i Klimku, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem.

Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu. Spotykają, na pozór bezradną staruszkę, która okazuje się bardzo przebojową i wrażliwą osobą. Kobieta pomaga w ocaleniu krainy przed utratą kolorów oraz uczy dzieci kultury osobistej. Przedstawienie jest połączeniem pięknej oprawy muzycznej, tańca, śpiewu, wzruszających sytuacji, ale przede wszystkim wciągającej fabuły z morałem.

Przedstawienie teatralne trwa 45 minut.

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym.

Współpracujemy z Teatrem Katarynka.

PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.