Przejdź do treści
view counter

Poranki Teatralne: W Miejskiej Dżungli

Kino Praha - poster Poranki Teatralne: W Miejskiej Dżungli

 

Poranki Teatralne

 

 

kolejny sezon spotkań!

 

 

Przedstawienia teatralne ponownie zagoszczą w repertuarze Kina Praha. Wierzymy, że proponowane przez nas spektakle familijne, wzbogacone o elementy edukacyjne, staną się wspaniałą alternatywą wspólnego spędzania czasu… w kinie!

Poranki Teatralne” to cykl przeznaczony dla najmłodszych widzów, jednocześnie będący wzbogaceniem oferty weekendowej. W wybraną niedzielę miesiąca, o godz. 11:00 sala kinowa zamieni się w scenę teatralną i razem z aktorami, przeniesie dzieci do magicznego świata baśni, legend i niezwykłych opowieści!

21. października zapraszamy na edukacyjny spektakl teatralny, pt. „W Miejskiej Dżungli”, w którym podkreślimy kwestie bezpieczeństwa dzieci. Poznamy numer alarmowy 112, zobaczymy akcje strażaka, a Pan Policjant wraz z Wiolettą z Wydziału Ruchu Drogowego, nauczy nas jak przechodzić przez ulice. Na przykładzie nierozważnej Łucji i zabawnego kierowcy Gienia, zobaczymy do czego może dojść na ulicy przez nieuwagę. A wszystko to w kabaretowo-musicalowej formie!

Autorami muzyki są Jakub Czachor i Paweł Penksa – muzyk, klawiszowiec, kompozytor. Od 7 roku życia gra na instrumentach klawiszowych, pobierał nauki min. u warszawskiego jazzmana Jerzego Kossacza. Tworzy muzykę do spektakli teatralnych, gier, filmów i reklam. Przy scenografii pracowała Paulina Zalewska, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Stypendystka Centrum Grafiki Artystycznej Kaus – Urbino we Włoszech.

Przedstawienie teatralne trwa 45 minut.

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym.

Współpracujemy z Teatrem Katarynka.

 

OGÓLNE INFORMACJE
wybrane niedziele miesiąca, godz. 11:00
cena biletu – 25 zł
Bilety dostępne w kasie kina oraz on-line!

REZERWACJA BILETÓW:
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel.: (22) 343 03 10

 

PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.