Przejdź do treści
view counter

Repertuar

środa / 01.07

Do nieba
21:10
Droga na północ
22:00
Feniks
21:10
Kraina jutra
10:00
Lato w Prowansji
19:00
Minionki (2D, dubbing)
10:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Polowanie na prezydenta
18:50
W głowie się nie mieści (2D, dubbing)
10:00 12:15 14:30 16:40
Ziarno prawdy
20:00

czwartek / 02.07

Droga krzyżowa
22:00
Feniks
21:10
Kraina jutra
10:00
Lato w Prowansji
19:00
Minionki (2D, dubbing)
10:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Polowanie na prezydenta
18:50
Twarz anioła
21:10
W głowie się nie mieści (2D, dubbing)
10:00 12:15 14:30 16:40
Zbliżenia
20:00

piątek / 03.07

Idol
19:30
Klauni
21:40
Lato w Prowansji
21:55
Minionki (2D, dubbing)
10:00 12:10 14:05 16:00 18:00
Nowa dziewczyna
19:50
Randka z królową
17:25
Rechotek (2D, dubbing)
10:00
W głowie się nie mieści (2D, dubbing)
10:00 12:00 13:00 14:00 15:10 16:00 18:00
Wyjątki z dekalogu
22:00
Zabójcy bażantów
20:00

sobota / 04.07

Difret
22:00
Disco Polo
20:00
Idol
21:20
Klauni
10:30
Lato w Prowansji
21:55
Minionki (2D, dubbing)
10:00 12:10 14:05 15:05 16:00 18:00
Nowa dziewczyna
19:50
Randka z królową
19:15
W głowie się nie mieści (2D, dubbing)
10:00 12:00 13:00 14:00 16:00 17:00 18:00

niedziela / 05.07

poniedziałek / 06.07

Czarny węgiel, kruchy lód
22:00
Idol
19:30
Klauni
21:40
Lato w Prowansji
21:55
Minionki (2D, dubbing)
10:00 12:10 14:05 16:00 18:00
Nowa dziewczyna
19:50
Randka z królową
17:25
Rechotek (2D, dubbing)
10:00
W głowie się nie mieści (2D, dubbing)
10:00 12:00 13:00 14:00 15:10 16:00 18:00
Witamy w Nowym Jorku
20:00

wtorek / 07.07

CYRK
22:00
Idol
19:30
Klauni
21:40
Lato w Prowansji
21:55
Minionki (2D, dubbing)
10:00 12:10 14:05 16:00 18:00
Nowa dziewczyna
19:50
Randka z królową
17:25
Rechotek (2D, dubbing)
10:00
W głowie się nie mieści (2D, dubbing)
10:00 12:00 13:00 14:00 15:10 16:00 18:00
Wilkołacze sny
20:00

środa / 08.07

Carte Blanche
22:00
Idol
18:10
Klauni
20:20
Lato w Prowansji
21:55
Minionki (2D, dubbing)
10:00 12:00 14:00 16:00 18:00
Nowa dziewczyna
19:50
Rechotek (2D, dubbing)
10:00 12:00
W głowie się nie mieści (2D, dubbing)
10:00 12:00 14:00 16:00 18:00
WHAT THE FUCK?
20:00

czwartek / 09.07

piątek / 10.07

sobota / 11.07

niedziela / 12.07

poniedziałek / 13.07

wtorek / 14.07

środa / 15.07

czwartek / 16.07

sobota / 18.07

niedziela / 19.07

Difret
22:00
Saint Laurent
20:00

poniedziałek / 20.07

wtorek / 21.07

środa / 22.07

czwartek / 23.07

piątek / 24.07

sobota / 25.07

niedziela / 26.07

poniedziałek / 27.07

wtorek / 28.07

Kuma
22:00
Po ślubie
20:00

środa / 29.07

czwartek / 30.07

piątek / 31.07

sobota / 01.08

niedziela / 02.08

poniedziałek / 03.08

wtorek / 04.08

środa / 05.08

piątek / 07.08

sobota / 08.08

niedziela / 09.08

poniedziałek / 10.08

CYRK
22:00
Hemel
20:00

wtorek / 11.08

środa / 12.08

Kuma
22:00
Miasto 44
20:00

czwartek / 13.08

piątek / 14.08

sobota / 15.08

niedziela / 16.08

Panny młode
22:00
ŁOWCA
20:00

poniedziałek / 17.08

wtorek / 18.08

środa / 19.08

czwartek / 20.08

piątek / 21.08

niedziela / 23.08

Ida
20:00
Rzymska aureola
22:00

poniedziałek / 24.08

wtorek / 25.08

Hemel
20:00
Violette
22:00

środa / 26.08

czwartek / 27.08

Fotograf
20:00
WHAT THE FUCK?
22:00

piątek / 28.08

niedziela / 30.08

poniedziałek / 31.08

czwartek / 10.09

poniedziałek / 21.09

sobota / 03.10

niedziela / 11.10

czwartek / 15.10

sobota / 17.10

poniedziałek / 19.10

sobota / 31.10

niedziela / 08.11

poniedziałek / 16.11

sobota / 21.11

niedziela / 06.12

poniedziałek / 14.12

niedziela / 20.12

sobota / 30.01

sobota / 05.03

niedziela / 13.03

niedziela / 10.04

sobota / 30.04

PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.