Przejdź do treści
Kup bilety online w ekobilet.pl
view counter

LIKWIDACJA

LIKWIDACJA

 

ZWROTY KUPIONYCH BILETÓW

na wydarzenia (04-05.2019) odbędą się w następujących terminach:

 

Termin wydarzenia: 3 kwietnia, środa, godz. 19:00 – „ADRIANA LECOUVREUR” – zwrot bezpośrednio przed wydarzeniem w godz. 18.00-19.30 (kasa kina)

Termin wydarzenia: 7 kwietnia, niedziela, godz. 17:00 – „ZŁOTY WIEK” – zwrot bezpośrednio przed wydarzeniem w godz. 16.00-17.30 (kasa kina)

Termin wydarzenia: 11 maja, sobota, godz. 17.40 – „DIALOGI KARMELITANEK” - zwrot bezpośrednio przed wydarzeniem w godz. 17.00-18.30 (przed wejściem do kina)

Termin wydarzenia: 19 maja, sobota, godz. 17.00 – „CARMEN-SUITA I PIETRUSZKA” - zwrot bezpośrednio przed wydarzeniem w godz. 16.00-17.30 (przed wejściem do kina)

 

W ww. terminach istnieje również możliwość zwrotu biletów zakupionych na inne wydarzenia, które miały odbyć się w kwietniu 2019 roku (m.in. cykl „Kino z krzyżykiem” – pokaz 8 kwietnia 2019). 

 

********

 

Szanowni Państwo,

 

Z przykrością informujemy, że z dniem 31 marca 2019 r. operator Kina Praha spółka Meteora Films sp. z o.o. kończy swoją działalność. Podjęcie tak trudnej decyzji jest wynikiem szeregu czynników zewnętrznych niezależnych od nas, które miały bezpośredni wpływ na sytuację finansową naszej spółki, a co za tym idzie na możliwość prowadzenia kina w sposób pozwalający na jego normalne funkcjonowanie.

 

Wszystkich naszych Klientów, Współpracowników i Partnerów, którzy przez prawie 7 lat działalności spółki Meteora Films sp. z o.o. jako operatora Kina Praha korzystali z naszych usług i współtworzyli z nami Kino Praha przepraszamy za wynikłe z zaistniałej sytuacji utrudnienia i komplikacje oraz dziękujemy im, że współtworzyli z nami Kino Praha.

 

Zarząd Meteora Films sp. z o.o. ze swojej strony zapewnia, że proces zakończenia działalności, jako operatora Kina Praha przeprowadzi w sposób możliwie najmniej uciążliwy dla wszystkich podmiotów i osób zaangażowanych w projekt Kino Praha.

 

 

Zarząd Meteora Films sp. z o.o.

PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.