Przejdź do treści
Kup bilety online w ekobilet.pl
view counter

Rodzinny Wieczór Sylwestrowy 2018

Rodzinny Wieczór Sylwestrowy 2018

Rodzinny Wieczór Sylwestrowy

 

Sylwester w kinie to już tradycja. Jak co roku zapraszamy 31. grudnia, w ostatni dzień 2018 roku małych i dużych na jedyną taką imprezę w Warszawie! Zabawa taneczna z DJ'em, zabawy z animatorami, pokazy filmowe, gry i konkursy z nagrodami, a także słodki poczęstunek. To wszystko i jeszcze więcej tylko w Kinie Praha.

31. grudnia o godz. 18:00 rozpoczniemy największą zabawę Sylwestrową kierowaną do rodzin z małymi dziećmi.

Żeby wziąć udział w wydarzeniu trzeba się odpowiednio przygotować i ostro trenować! Buzie muszą być uśmiechnięte, a nogi roztańczone.

Sylwestrowe przebrania mile widziane, zachęcamy do przebrania się za bohaterów swoich ulubionych bajek!

W programie fantastyczna zabawa taneczna prowadzona przez najlepszego DJ'a w mieście. Ale to nie wszystko! Przygotowaliśmy również dla Was niespodzianki znajdujące się w każdej z sal kinowych.

Roztańczeni, najedzeni? Bardzo dobrze! O godz. 19:30 rozpoczną się projekcje filmowe. Z trzech proponowanych przez nas filmów, możecie wybrać TYLKO jeden! A wśród nich: powrót doskonałej niani z Londynu, czyli „Mary Poppins powraca”, kontynuację znanego cyklu Królowa Śniegu, opartego na baśni Christiana Andersena - „Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra” oraz przygody jednego z największych superbohaterów, ikony popkultury - „Spider Man Uniwersum”.

Gwarantujemy świetną zabawę w rodzinnej atmosferze!

KINO NIE PROWADZI REZERWACJI BILETÓW NA „RODZINNY WIECZÓR SYLWESTROWY”
SPRZEDAŻ BILETÓW OD 6 GRUDNIA 2018 R. !
UWAGA! MIEJSCA NUMEROWANE.

W ramach Rodzinnego Wieczoru Sylwestrowego będzie można zobaczyć jeden z wybranych tytułów:

"Mary Poppins powraca" Mary Poppins pomaga nowemu pokoleniu rodziny Banksów odnaleźć zachwyt i radość życiem, które zatracili w szarej codzienności. Niezawodna niania i jej magiczne zdolności jak zwykle przemienią każde zadanie w niezapomnianą, fantastyczną przygodę!

"Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra" W świecie rządzonym przez czary, Gerda jest jedną z niewielu osób pozbawionych magicznych zdolności. Choć fakt ten stale komplikuje jej życie, bohaterka nie podaje się i dzielnie pomaga rodzinie w prowadzeniu magicznego sklepiku z zaklęciami. Niestety, pewnego dnia rodzice dziewczynki oraz jej brat – Kai zostają porwani przez Króla Haralda. Okrutny władca i wielki wróg wszystkiego, co magiczne, zsyła najbliższych Gerdy do Krainy Luster – ponurego miejsca, w którym nie działają żadne czary. Żeby ocalić rodziców i brata, dziewczynka będzie musiała zdobyć pewien legendarny przedmiot. Nieoczekiwanie, jedyną osobą mogącą pomóc Gerdzie w niebezpiecznej misji staje się jej odwieczna rywalka – oziębła i tajemnicza Królowa Śniegu.     

"Spider Man Uniwersum" Animowana superprodukcja Sony/Marvel zabierze nas do alternatywnego Spider-Świata, w którym poznamy Milesa Moralesa, nastolatka z Brooklynu, który niespodziewanie dla samego siebie odkrywa w sobie… Spider-Mana. Z pomocą nieoczekiwanych przyjaciół uczy się, jak wyzwolić w sobie (super)bohatera. W filmie spotkamy całe uniwersum postaci związanych z przygodami Spider-Mana. Na widzów czekają niespodzianki, nieoczekiwani goście, ale przede wszystkim mnóstwo humoru i zabawy konwencją.

Zapraszamy na Rodzinny Wieczór Sylwestrowy w Kinie Praha!

KINO NIE PROWADZI REZERWACJI BILETÓW NA „RODZINNY WIECZÓR SYLWESTROWY”
UWAGA! MIEJSCA NUMEROWANE.

PROGRAM

31 grudnia (poniedziałek)

godz. 18.00 – 19:30 zabawa z DJ'em, animatorami, konkursy z nagrodami oraz poczęstunek
godz. 19.30 – rozpoczęcie seansu filmowego (projekcje do wyboru)
Cena biletu – 55(od osoby)

 

SPRZEDAŻ BILETÓW*

Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel. (22) 343 03 10

ORAZ ON- LINE!

 

* Kino nie prowadzi rezerwacji na Rodzinny Wieczór Sylwestrowy

PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.