Przejdź do treści
view counter

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

 

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

 

 

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na świąteczne spotkanie w dniu 10 grudnia, podczas którego na najmłodszych czeka mnóstwo świątecznej zabawy!

Oprócz najnowszych projekcji bajek, będziecie mieli okazję zobaczyć przedstawienie teatralne, pt. „Wigilia św. Mikołaja”, w wykonaniu Teatru Vaśka. Ale to nie wszystko! Poza salą kinową czekać na Was będzie Święty Mikołaj i jego niezastąpione Elfy, które rozdadzą drobne upominki, przeprowadzą mnóstwo gier, zabaw i konkursów z nagrodami.

W programie znajdą się m.in. Mikołajkowe Warsztaty Artystyczne, podczas których będziemy wspólnie wykonywać filcowe dekoracje świąteczne, kolorowe torby na prezenty, ozdoby choinkowe i wiele innych! A także Wyścigi Pingwinów, Prezentowe Zmagania, Skręcanie baloników oraz uwielbiana przez wszystkie dzieci Świąteczna Charakteryzatornia, w której dzieci zamienią się w piękne zimowe księżniczki, elfy, mikołaje, słodkie piernikowe ludziki, uśmiechnięte renifery lub śniegowe bałwanki, a nawet śnieżynki.

 

Do organizowanych zabaw będzie można dołączyć przed lub po seansach.

Animacje dla dzieci odbywają się w godz. 12:00 – 16:00

 

PROGRAM:

10. grudnia (niedziela)

od godz. 10:00pokazy bajek wg repertuaru

godz. 11:00 – spektakl teatralny, pt. „Wigilia św. Mikołaja”

godz. 12:00 – 16:00 spotkanie ze Świętym Mikołajem (animacje w holu kina)

 

Cena biletu na projekcje bajek – wg cennika

Cena biletu na spektakl teatralny „Wigilia św. Mikołaja” – 25zł (od osoby)

 

Wigilia św. Mikołaja

W przedstawieniu teatralnym aktorzy spektaklu przypominają zdarzenia sprzed tysięcy lat, które poprzedziły narodziny Jezusa, okrutnego króla Heroda oraz jego pomocników, a także postaci, które dziś są czasami zupełnie zapomniane. Ważnym elementem spektaklu jest postać Świętego Mikołaja, który wprowadza miłą i serdeczną atmosferę.

Autorzy spektaklu ukazują widzom czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, przedstawiając współczesną pracę św. Mikołaja, któremu towarzyszy Anioł. W przedstawieniu nie zabraknie postaci Diabła – który nie jest do końca aż tak zły, jak go malują – oraz Turonia wraz z którym przeniesiemy się do tradycyjnej Szopki Bożonarodzeniowej i zobaczymy piękne lalki autorstwa R. Strzeleckiego.

 

W trakcie spektaklu, nie zabraknie wspólnego śpiewu, tańców oraz słodkich upominków!

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy w kinie Praha!

 

PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.