Przejdź do treści
Kup bilety online w ekobilet.pl
view counter

Sprzedaż biletów on-line od 4 kwietnia na stronie kina Praha!

Sprzedaż biletów on-line od 4 kwietnia na stronie kina Praha!

Sprzedaż biletów on-line od 4 kwietnia na stronie kina Praha!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów już 4 kwietnia br. kino Praha uruchamia internetową sprzedaż biletów na regularne seanse, pokazy festiwalowe oraz wydarzenia specjalne. Bilety dostępne na www oraz FB kina Praha.

Od 2016 roku Kino Praha zarządzane przez Meteora Films przechodzi znaczące zmiany. Największą z nich – z okazji 4 rocznicy działalności – było odświeżenie marki, w postaci zaprezentowania nowego logo i identyfikacji wizualnej. W maju zeszłego roku kino Praha zostało wyposażone w nowe ekrany Spectral 240, które zapewniają szeroki kąt obserwacji, duży kontrast, jasny obraz i doskonałe kolory. Modernizacji uległy również fotele kinowe, a także hol kina.

4 kwietnia 2018 roku – by zakup biletów był jeszcze prostszy – kino Praha uruchomia internetową sprzedaż* umożliwiającą w łatwy i szybki sposób kupno biletów na interesujące widzów wydarzenia. A tych w bogatym repertuarze kina nie brakuje. Transmisje (LIVE) w jakości HD przedstawień operowych, baletowych i teatralnych, premierowe pokazy rodzimej kinematografii wraz ze spotkaniami z twórcami, festiwale filmowe – w tym zbliżający się 24. Festiwal Filmowy Wiosna Filmów, przeglądy filmowe, a także wydarzenia specjalne dla dzieci to tylko niektóre z wydarzeń na stałe wpisanych w program kina Praha.

To nie koniec zmian nadchodzących w 2018 roku. 16 kwietnia kino Praha otwiera nową, czwartą salę kinową mieszczącą się w „Bistro Pod Sowami” – restauracji zlokalizowanej w secesyjnej kamienicy w sąsiedztwie kina Praha. Wydzielona strefa kinowa wyposażona jest w profesjonalny rzutnik, ekran oraz nagłośnienie. Nowa sala pomieści 40 osób.

*Sprzedaż on-line nie obejmuje karnetów.

REZERWACJE BILETÓW, INFORMACJE O WYDARZENIACH:

Kasa kina Praha
ul. Jagiellońska 26, 03-719 Warszawa
tel.: (22) 343 03 10

REZERWACJE BILETÓW GRUPOWYCH:

Dział Edukacji Filmowej
e-mail: edukacja [at] kinopraha [dot] pl

PRZYJDŹ I ZOBACZ. POLUB NAS. ZAKOCHAJ SIĘ W KINIE.